اخبار, ارز دیجیتال

همکاری سامسونگ با استارتاپ gatepay

استارتاپ gatepay

استارتاپ gatepay

چیزهایی که رهبران مشاغل میتوانند یا نمیتوانند به مطبوعات بگویند سرگرم کننده است. Cointelegraph در 50 امین دوره از مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس این هفته با الکساندر دراموند بنیانگذار شرکت های پرداختی با ارز دیجیتال Gatepay مصاحبه ای ترتیب داد. دراموند یکی از چندین کارآفرینی بود که شرکت خود را در رویداد CV Labs روز سه شنبه به نمایش گذاشت.

روال کاری که دراموند برای شرکتش برنامه ریزی کرده به این صورت است که : مشتریان خرده فروشی باید بتوانند کالاهایی را ا هر وسیله مبادله ای که میخواهند بپردازند و فروشگاه های خرده فروشی باید بتوانند از پس آن بربیایند. Gatepay با ارائه پشتیبانی از پرداخت کارت های اعتباری مختلف و ارزهای رمزنگاری شده رایج ، نرم افزاری است که توزیع کنندگان نقطه فروش به سیستم های پرداخت تاجران خود برای حمایت از انواع کارت های اعتباری و ارزهای دیجیتال فشار می آورند.

بازرگانان جزییات جزئیات بانکی خود را تعیین کرده و تمام درامد خود را ، از اعتبار مسترکارت گرفته تا بیت کوین به عنوان سپرده های متعارف بانکی در یافت میکنند. بازرگان پول نقد میگیرند نه ارز دیجیتال ، و این چیزی است که اکثریت قریب اتفاق بازرگانان در پایان روز میخواهند.

دراموند توضیح داد:” اگر میخواهم با بیت کوین پرداخت کنم ، گزینه مربوط به آن را انتخاب و کد QR را اسکن میکنم یا از طریق NFC ضربه میزنم.این واقعا همان چیزی است که شما از طریق Applepay یا سایر پلتفرم ها پرداخت میکنید.”

خرید بیت کوین

استارتاپ gatepay

وقتی از او در مورد آینده Gatepay پرسیدیم او به نکته جالبی در این باره اشاره کرد: ” ما قصد داریم با دومین شبکه بزرگ پرداخت دنیا وارد شراکت شویم . اگر افراد صاحب گوشی های همراه اندرویید باشند ، احتمالا از قبل با اکوسیستم آن کاملا عجین شده اند.فقط میتوانم بگویم ما نزدیک به اعلام همکاری با بزرگترین تولید کننده لوازم الکترونیک مصرفی کره جنوبی هستیم.”

دراموند مستقیم نام سامسونگ را بر زبان نمی آورد اما در واقع بزرگترین تولید کننده لوازم مصرفی الکترونیک در دنیا ، سامسونگ است و دارای شبکه اختصاصی پرداخت خود یعنی Samsung pay میباشد که با طیف وسیعی از گوشی های همراه برپایه سیستم عامل اندروید سازگار است. اگر همکاری Gatpay با سامسونگ بطور رسمی اعلام شود این یک نقطه عطف برای این استارتاپ gatepay میباشد . با این حال ما منتظر اعلام رسمی توسط سامسونگ و Gatepay هستیم . سامسونگ به در خواست هایی که از طرف Cointelegraph ارسال شده فعلا سکوت اختیار کرده. منبع cointelegraph

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *