اخبار, ارز دیجیتال, ماینینک

ورود سامسونگ به بازار ماینینگ

ماینر سامسونگ

ماینر سامسونگ

ماینر سامسونگ ، شاید تنها حوزه ای که سامسونگ هنوز به آن وارد نشده بود تجهیزات ماینینگ باشد .سامسونگ طی قرار دادی با یک شرکت کانادایی که در زمینه استخراج ارز های دیجیتال و تجهیزات ماینینگ فعالیت میکند ، اقدام به ساخت تراشه های پردازشی برای Asic ماینر این کمپانی نمود. کمپانی کانادایی squire  در سال گذشته میلادی 5/19 میلیون دلار در زمینه تحقیق توسعه تجهیزات ماینینگ داشته است و همکاری نزدیکی با سامسونگ و تراشه سازی gaon  دارد. با ثبت این قرار داد سامسونگ الکترونیک رسما وارد صنعت تجهیزات ماینینگ شده . این زنگ خطری برای کمپانی bitmain  که در حال حاضر بزرگترین تولید کننده اسیک ماینر و تجهیزات ماینینگ است میباشد. در ادامه با تهران ماینر همراه باشید.

سامسونگ تهدیدی برای Bitmain

برای زمانی طولانی bitmain  و کمپانی تایوانی TSMC  رهبران بازار مربوط به ماینر و تجهیزات ماینینگ در سطح دنیا بودند و طبق جدیدترین اخبار رسیده کمپانی Bitmain  در تلاش است تا دستگاه های ماینینگ خود از جمله Antminer S9i  را با حداقل قیمت و کمترین سود ممکن بفروشد و این استراتژی کمپانی بیت مین برای رقابت در سال 2019 میباشد.

استراتژی قیمت پایین توسط بیتمین باعث تحت فشار قرارگرفتن رقبا از نظر مالی دربلند مدت میشود.از آنجایی که bitmain  از سال   2013 تا کنون بعنوان رهبر بازار در زمینه تجهیزات ماینینگ شناخته میشود ، میتوان گفت قدرت چنین کاری را دارد و میتواند چنین رقابت فشرده ای با غول های تولید کننده تراشه ، حتی سامسونگ نیز پشت سر بگذارد.

در مقابل سامسونگ و دیگر شرکایش نیز امکان تهدید تسلط bitmain  بر بازار تجهیزات مربوط به ارز های دیجیتال را با اختصاص دادن بخش اعظم از تشکیلات سامسونگ برای ساخت تراشه مربوط به اسیک ماینر را دارند.

تراشه ماینینگ سامسونگ

تیم کمپانی Squire  بیان کرده در صورت تایید تکنولوژی جدید توسعه داده شده توسط gaon  در تست ها ، بلافاصله خط تولید آن در بخش تولیدات تراشه ای سامسونگ به راه خواهد افتاد و این اولین فعالیت تولیدی سامسونگ در زمینه تراشه های Asic ماینر میباشد.

یکی از بزرکترین شرکت های کره جنوبی که بسیار از کمپانی ها و بانک های بزرگ کره از جمله بانک shinhan  را در لیست خدمات بیمه ای خود بعنوان مشتری دارد ، در سال های اخیر از طرق مختلف در گیر بازار فوق العاده بزرگ ارز دیجیتال شده است. از جمله میتوان به مبالدله ارز های دیجیتال ، توسعه پروژه های بلاک چین ، و فرآیند دارایی های زیر ساختی خود اشاره کرد.

در صورت داشتن هرگونه مشاوره تخصصی در زمینه راه اندازی فارم ، تجهیزات ماینینگ و تعمیرات ماینر با تهران ماینر تماس حاصل فرمایید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.  

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *