اخبار, ارز دیجیتال

پرداخت با ارز دیجیتال در پلتفرم Travala

پلتفرم Travala

پلتفرم Travala

Travala اخیرا خدماتی را به سرویس های تحت پشتیبانی خود اضافه کرده که به کاربران امکان پرداخت هزینه های هتل و اقامت خود را با ارز دیجیتال میدهد. این پلتفرم با فزودن NEM (XEM) گزینه های پرداخت ارز دیجیتال خود را بیشتر توسعه و کامل تر کرده است.

براساس یک وبلاگ منتشر شده توسط Travala در 22 ژانویه ، بنیاد NEM و Travala.com از ادغام XEM با پلتفرم مسافرتی گزارش دادند. به این ترتیب XEM به بیش از 20 ارز دیجیتالی دیگر که از طریق پلتفرم Travala پشتیبانی میشوند ( بیت کوین ، اتریوم ، مونرو و….) با حفظ حریم خصوصی دسترسی پیدا میکنند.

افزایش درامد Travalaاین حرکت در پی اعلام travala مبنی بر پذیرفتن USDT به عنوان یک روش پرداخت معتبر در دو میلیون ویژگی مرتبط با آن آغاز شد. در سال 2019 پلتفرم Travala با booking.com وارد شراکتی شد که بطور پیش فرض به کاربران اجازه میدهد 90000مقصد مختلف را با استفاده از ارزهای دیجیتال رزرو کنند.مدیر عامل Travala ، مت لوچینسکی در آن زمان اظهار داشت :

“این مشارکت به کاربران ما این امکان را میدهد تا به لیست های اقامتی booking.com و همچنین لیست هایی از چندین تامین کننده مسافرتی دیگر دسترسی پیدا کنند ، که یک مورد خارق العاده برای توکن های AVA و یک اقدام بزرگ برای پذیرش انبوه رمزنگاری است.”

آلت کوین چیست

پلتفرم Travala

با شروع این همکاری پلتفرم    travala شاهد افزایش بیش از 35/5 درصدی خود در ماه شد.بیش از 9 درصد رزرو های صورت گرفته برای ماه دسامبر به توکن اختصاصی travala ، AVA ، پرداخته شده است.علاوه براین 28 درصد از آن ها با بیت کوین ، 8 درصد با بیت کوین کش و 37 درصد با paypal و بقیه با سایر روش های پرداخت دیجیتال ، پرداخته شده است.

Travala به Cointelegraph گفت که بیشترین ارز دیجیتال مورد استفاده در این پلتفرم تا امروز بیت کوین بوده و میزان مشتریانی که با ارزهای دیجیتال پرداخت های خود را انجام میدهند تا 60 درصد افزایش یافته است.

چالش ها و مزایا خدمات جدید Travalaاین شرکت با توضیح بیشتر در مورد چالش هایی که travala با آغاز پذیرش رمزنگاری به عنوان گزینه پرداخت مواجه است ، اظهار داشت : ” با توجه به طبیعت بازار قیمت هتل ها میتواند متغیر باشد بنابراین ما بازه های زمانی کوچکی را برای پردازش دریافت ها و پرداخت ها تعیین کرده ایم.ما این کار را با پردازش رزرو در تایید وضعیت بجای انتظار برای تایید کامل ، حل کرده ایم.این امر ، بویژه هنگام پرداخت با بیت کوین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.”

Travala همچنین به دلیل افزایش نوسانات ، رزروهای قابل استرداد را با پرداخت های رمزنگاری به عنوان یکی اط چالش ها انتخاب کرد به این ترتیب این شرکت تصمیم گرفت برای رزروهای قابل استرداد که با بیت کوین پرداخت شده بودند از Stablecoin استفاده کند.

ارز دیجیتال neo

travalaد

ر عین حال Travala احتمالا شاهد رزروهای بسیار بالاتر از سطح متوسط شناخته شده در صنعت ارز دیجیتال میباشد. Travala گفت : این خیلی هیجان انگیز است که بدانیم هربار که با پرداخت ارز دیجیتال اقدام به رزرو میکنیم ، از مشکلاتی که ارزهای سنتی در مبادلات ایجاد میکردند جلوگیری میکنیم.

رمزنگاری در جهانگردی


گسترش ارزهای دیجیتال در صنعت توریسم به رزرو هتل محدود نمیشود.در دسامبر گذشته اخباری مبتنی بر اینکه تایلند قصد دارد از ویزا الکترونیکی خود (eVOA) رو نمایی کند منتشر شد.هدف از این ابتکار رونق بخشیدن و محافظت از روند درخواست ویزای دیجیتال است و بزودی برای 5 میلیون بازدید کننده از 20 کشور جهان در دسترس خواهد بود.

خطوط هوایی مستل انگلستان با سرویس ارز دیجیتال Utrust برای تسهیل پرداخت با ارز دیجیتال وارد همکاری شدند.از ماه نوامبر گذشته این دو شرکت قصد داشتند ضمن پرداخت هزینه های رمزنگاری مانند بیت کوین ، دش و….از توکن بومی خود یعنی Utrk امکان پرداخت را برای مسافران فراهم کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *