اخبار, ارز دیجیتال

پروژه ADAB Solution ارز دیجیتال اسلامی

پروژه ADAB Solution ارز دیجیتال اسلامی

پروژه ADAB Solution

پروژه ADAB Solution  ، مستقر در امارات متحده عربی ، در نظر دارد FICE ، اولین مبادله رمزنگاری اسلامی را اجرا کند که ” مطابق با اصول شرع” به بهره برداری میرسد. به این منظور این پروژه قصد دارد تا پایان سال 2020 ، گردش مالی روزانه آن را به 146 میلیون دلار و گردش ماهانه آن را 4/4 میلیارد دلار برساند.  

 مبنای مبادله ارز دیجیتال اسلامی

پروژه جدید هنوز راه اندازی نشده است اما در حال حاضر مورد توجه جامعه رمزنگاری واقع شده است. نخستین مبادله رمزنگاری اسلامی ، به عنوان خبر شماره یک منتشر شده از پروژه های برتر ICO که مفیدترین ایده های سال 2018 منتشر شده اند” مورد توجه قرار گرفت. این کمپانی میگوید محصول آن ها “فرصتی برای ورود به بازارهای رمزنگاری شده به جهان اسلام است” و این اولین ” مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان است که با رعایت کامل اصول مالی اسلامی فعالیت خواهد کرد.” این بدین معناست که دو بخش ویژه برای کنترل نحوه کار این سیستم عامل وجود دارد. FICE یک بخش ویژه از دارایی اسلامی و یک هیئت مشورتی شرعی را در ساختار خود خواهد داشت. هیئت مشاوره شرع ، کارشناسان مشهور مالی اسلامی را متحد خواهد کرد ، که آن ها با بررسی های تحلیلی تایید میکنند که هریک از ارزهای رمزنگاری شده در FICE ” حلال” است ، بنابراین مشتری های مسلمان که مایل به استفاده از خدمات خود هستند میتوانند به این برآورد اعتماد کنند.

امنیت در خرید بیت کوین

پروژه ADAB Solution ارز دیجیتال اسلامی با توجه به راه حل های پروژه ADAB Solution تبادل بین سیستم عامل های مبادله ای متعارف و اسلامی در این است که هیچ گونه گمانه زنی یا دستکاری بازار توسط FICE وجود نخواهد داشت.

رونق امور مالی اسلامی

کارشناسان این روزها از افزایش امور مالی بر اساس قوانین اسلامی در دهه گذشته خبر میدهند. در سپتامبر سال 2018 ، دیلی نیوز نوشت که رشد سالانه این بازار 10 تا 12 درصد ، در ده سال گذشته بوده است. علاوه براین براساس تحلیل انجام شده توسط تامسون رویترز در ژوئیه سال 2018 ، ارزش فعالیت های مالی بر مبنای اصول اسلامی را 2/2 تریلیون دلار تخمین زده شده است. آن ها همچنین تاکید میکنند این صنعت در بیش از 60 کشور جهان گسترش یافته است . کارشناسان پیش بینی میکنند که گردش مالی اسلامی تا سال 2022 به 3/8 تریلیون دلار خواهد رسید.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

پروژه ADAB Solution ارز دیجیتال اسلامی طبق اعلام مرکز تحقیقات پیو ، 1/8 میلیارد مسلمان در جهان وجود دارند و هرساله این تعداد رو به افزایش است . به همین دلیل است که راه حل های ADAB Solution بهترین زمان برای ایجاد ارز رمزنگاری اسلامی انتخاب کرده است. این کمپانی در نهایت تایید میکند ” ایده FICE واقعا مرتبط و مورد نیاز است.”

ICO و برنامه های آینده

ADAB Solution به کاربران پیشنهاد میکند از زمان راه اندازی ICO در آگوست 2018 و برگزاری آن تا فوریه 2019 توکن های ADB را بخرند. ارزش هر ارز دیجیتالی اسلامی 0/1 دلار است و کمپانی انتظار دارد ارزش هر توکن تا پایان سال 2022به 11/5 دلار افزایش یابد. از این توکن میتوان برای پرداخت کمیسیون تمامی معاملات موجود در پلتفرم استفاده کرد. همچین کمپانی تعهد میدهد به منظور کاهش تعداد توکن ها و افزایش ارزش آن ها ، 10 درصد از کل کمیسیونی که دریافت میکند را بسوزاند. ADAB Solution انتظار دارد پس از شروع پروژه در سال 2019 ، حدود 730000 نفر را جذب کند. این تیم همچنین قصد دارد این تعداد را به سه برابر افزایش دهد و در سال 2022 به 1/9 میلیون مخاطب برسد ، که این مخاطبان هم میتواند کاربران مسلمان و هم میتواند کاربران غیر مسلمان را شامل شود.

منبع

cointelegraph
صرافی تهران ماینر علاوه بر امکان خرید بیت کوین و یا فروش آن ، قابلیت استعلام قیمت لحظه ای بیت کوین را داراست.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *