اخبار, ارز دیجیتال

چینی ها خدمات بلاک چین ارائه میکنند

خدمات بلاک چین در چین

خدمات بلاک چین در چین

اخیرا تعداد زیادی از رسانه های مربوط به ارز دیجیتال گزارشاتی مبنی بر راه اندازی خدمات بلاک چین در چین ، در سال 2020 ارائه کرده اند.با این حال بنظر میرسد این اطلاعات از منابع محلی کسب شده و به پیش از شیوع کرونا بر میگردد.

شبکه خدمات بلاک چین اکتبر 2019 تست شد

در 15 اکتبر سال 2019 رسانه های دولتی چینی ، اخبار شینوا ، گزارش دادند شبکه خدمات بلاک چین این کشور یا BSN آزمایش خود را آغاز کرده است.مرحله آزمایش 6 ماهه این پروژه قرار بود در پایان مارس 2020 به پایان برسد.

توسعه فناوری های اصلی شبکه پس از اتمام به پایان رسید و بیش از 50 گره عمومی در 31 استان و شهرداری در سراسر کشور مستقر شده اند. در اوایل ژانویه درست هنگامی که COVID-19 برای اولین بار به عنوان ویروس منحصر به فرد شناخته شده بود . تقریبا یک هفته بعد چین نخستین تلفات COVID-19 را اعلام کرد.

کرونا ممکن است راه اندازی شبکه BSN را مختل کند

در حالی که طبق گفته های پلتفرم نزدیک 12/7 میلیارد دلار معاملات برای 44 بانک و تقریبا 1900 شرکت در طول محاکمه در شنژن در تنها در اواسط ژانویه انجام شده بود ، به نظر میرسد اخبار مربوط به BSN با شروع همه گیر شدن ویروس کرونا در چین فراموش شده است.

به نظر میرسد جدیدترین اخبار مربوط به این پروژه در تاریخ 9 مارس ارائه شده است که توسط رسانه های دولتی چین ، گلوبال تایمز منتشر شده است. در حالی که این مقاله نشان میدهد بانک مردم چین در مدت سه سال 4/7 میلیارد دلار بودجه تحقیقاتی را برای BSN تامین کرده است ، در این گزارش هیچ اشاره ای به زمان راه اندازی BSN در آینده نشده است.

محدودیت قانونی ماینینگ در چین

استفاده از بلاک چین برای مبارزه با کرونا در چین

با وجود شیوع کرونا در چین ، و کندی پیشروی مقابله با این ویروس در چین ، بهره برداری از این شبکه BSN در آغاز ماه آوریل بعید بنظر میرسد.

با این وجود این بیماری همه گیر مانع آزمایش های این شبکه بلاک چین نشده است . چین برای آزمایش این شبکه برای ردیبابی و ضبط لوازم پزشکی ، کمک های خیریه و آمار شیوع ویروس استفاده کرده است.

قیمت لحظه ای بیت کوین مطابق با دقیق ترین منابع بین المللی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *