اخبار, ارز دیجیتال, بیت کوین

کرونا و افزایش کلاهبرداری با بیت کوین در انگلستان

کلاهبرداری بیت کوین در انگلستان

کلاهبرداری بیت کوین در انگلیس

به دنبال اخطار ناظران ملی در اوایل این ماه ، مقامات منطقه ای در سرتاسر انگلستان میگویند کلاهبرداری بیت کوین در انگلیس گسترش پیدا کرده است. در یک سری هشدارهای مربوط یه کلاهبرداری مصرف کننده که در ماه مارس منتشر شد ، شورای شهر منچستر و ایالت های Pembrokeshire و Norfolk هشدار سازمان رفتارهای مالی (FCA) نسبت به برنامه های پیچیده و ” فرصت طلب” مربوط به رمزنگاری را که در طول همه گیری فعالیت میکنند ، تکرار کردند.

سه مقام منطقه ای طیفی از تاکتیک های اتخاذ شده توسط کلاهبرداری بیت کوین (BTC) را برای استفاده از بی نظمی اجتماعی و اظطراب در بحران بهداشت عمومی شناسایی میکنند .

شورای شهر منچستر نسبت به این شرایط گفت: ” کلاهبرداران قصد دارند از یک گروه تحقیقاتی باشند که از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت جهانی ( WHO ) تقلید میکنند. آن ها ادعا میکنند لیستی از عفونت های فعال در منطقه خود را به قربانی ارائه میدهند اما برای دسترسی به این اطلاعات قربانی باید کمک های مال را در قالب پرداخت به حساب بیت کوین انجام دهد.”

طرح های مشابهی که ادعا میکنند داده های بروز ردیابی عفونت و ارائه در خواست پرداخت در بیت کوین را ارائه میدهند ، در هر سه سایت دولتی منطقه ای مشخص شده اند. در همین حال ، FCA تاکید کرده است که فرصت های سرمایه گذاری با بازده بالا ، از جمله سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده ، ممکن است برای استفاده همه گیر فعلی ، مجددا بازگردانده شود.

فرصت طلبی همه گیر

همانطور که قبلا گزارش شده بود ، کلاهبرداری های مربوط به رمزنگاری در زمان شیوع COVID-19 در هر دوسوی اقایانوس اطلس جریان داشته است. در اواسط ماه مارس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده تاکید کرد که کلاهبرداران ممکن است از این بحران برای افزودن اعتبار به برنامه های کلاهبرداری خود یا دستکاری احساسات استفاده کنند.
خرید بیت کوین و استعلام قیمت لحظه ای واقعی بیت کوین از صرافی تهران ماینر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *