اخبار, ارز دیجیتال

کمک 2/4 میلیون دلاری بایننس برای مبارزه با کرونا

مبارزه با کرونا

کمک بایننس برای مبارزه با کرونا

بایننس میگوید میلیون ها نفر در مبارزه با کرونا ویروس درگیر میشوند. روز جمعه مدیر عامل بایننس چانگ چنگ ژائو در یک سوال از من هر چیزی را پرسید ، و گفت که خود را  به صرف حداقل 2/4 میلیون دلار ارز دیجیتال  برای تجهیزات پزشکی متعهد میداند و قصد دارد از طریق کمک های بشر دوستانه 2 میلیون دلار دیگر هم بصورت نقدی به مبارزه علیه Covid-19 اهدا کند.

بنیاد خیریه بایننس طی اعلامیه ای رسمی اعلام کرد : ”  ما در حال اهدای تجهیزات فیزیکی ، ماسک و سایر کالاهای پزشکی هستیم و امیدواریم در نهایت درمان این بیماری کشف شود.”

ژائو گفت که او تخمین میزند کل مشارکت های بایننس در جایی حدود 5 میلیون دلار اضافه میشود. در حالی که ژائو اعلام کرد 2/4 میلیون دلار قبلا اهدا کرده وبسایت  BCF فقط 1 میلیون دلار آن را ثبت کرده است.

مطاعه مطلب هک صرافی binance توصیه میشود.


ژائو گفت این منابع به طور مستقیم به بیمارستان های نیازمند ارسال میشود.تلاش های اولیه BCF بر روی چین متمرکز است : بنابر گزارشات سایت BCF صدها هزار وسیله محافظت شخصی (PPE) را تا 20 مارس به 300 بیمارستان چینی تحویل داده است. اکنون PPE به سایر کشورهای دیگر نیز ارسال میشود.

ژائو گفت:” من فکر میکنم یک محموله در هفته جاری به ایتالیا ارسال شود و امیدوارم بتوانیم امریکا ، آلمان و برخی کشورهای دیگر را نیز تحت پوشش قرار دهیم.” طبق گفته ژائو حدود 200000 دلار نیز به صورت ارز دیجیتال برای عموم جامعه جمع آوری شده است.

بخش اعظم AMA اخیرا روی کسب و کار Coin market cap متمرکز شده است . ژائو بطور مکرر گفت وی برنامه ای برای مداخله عملیات مستقیم CMC یا نبدیل آن به یک مورد برای binance نیست البته نباید این موضوع را نادیده گرفت که مبلغ گفته شده بیشترین مبلغ حال حاضر دنیا نیست. بسیاری از اشخاص این سوال را مطرح میکنند که آیا CMC بعد از اولین کسب مستقل خواهد ماند.

اخیرا برخی از اطلاعیه های بایننس اجرا شد. یکی از آن ها فروش سهام در افریقای جنوبی بود که به افتتاح اولین فارم ماینینگ وسیع این کشور انجامید.

بایننس همچنین در 2 آوریل صرافی کره ای خود را برای حساب باز کردن افتتاح کرد. این صرافی در کنار سیستم عامل Binance cloud برای مبادله نقدینگی بایننس بکار میرود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *