اخبار

کیف پول سخت افزاری سونی

کیف پول سخت افزاری سونی

کیف پول سخت افزاری سونی

غول ژاپنی فناوری ، کمپانی سونی برای حضور بیشتر و فعال تر در بازار های جهانی ، در زمینه ارز دیجیتال به تازگی اعلام کرده در صدد ساخت یک کیف پول سخت افزاری میباشد که از ارزهای بیت کوین و اتریوم و چندین ارز دیگر پشتیبانی میکند. در حال حاضر از مهم ترین و محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار لجر نانو اس (ledger nano s) و کیپ کی (keep key) و ترزور(trezor) میباشند که سونی برای ورود به این بازار باید به طور جدی با آن ها رقابت کند.

مزیت کیف پول سخت افزاری سونی

سونی که از دیرباز به عنوان یکی از بهترین و خلاق ترین کمپانی ها در زمینه طراحی و کیفیت شناخته شده ، در طراحی کیف پول سخت افزاری خود هم سنگ تمام گذاشته ( البته طرح نهایی آن هنوز رونمایی نشده) و با توجه به پتنت های ثبت شده توسط سونی ، این محصول با نمونه های مشابه در بازار دارای تفاوت هایی میباشد. سونی برای سهولت در استفاده و همچنین حفظ امنیت آن ، روش انتقال دیتا از طریق NFC ( اتصال بیسیم از فاصله نزدیک فناوری ثبت شده توسط سونی و فیلیپس) را انتخاب کرده.

کیف پول سخت افزاری

این روش علاوه بر این که دشواری اتصال مستقیم از طریق کابل و پورت USB را که سایر کیف پول های سخت افزاری از جمله Ledger nano s از آن استفاده میکنند را از بین میبرد ، به دلیل اتصال با ضربه لحظه ای امکان هک شدن و سرقت اطلاعات را عملا غیر ممکن میسازد. طبق اعلام کمپانی سونی این محصول علاوه بر اینکه از نظر فناوری با انواع مشابه در بازار متفاوت است از نظر طراحی نیز خاص و منحصر به فرد خواهد بود ، که البته با توجه به طراحی و مهندسی های سونی در سایر محصولات ، این مسئله دور از انتظار نمیباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *