اخبار, ارز دیجیتال

حمایت سرمایه دارها از nft ها

حمایت کمپانی های از nft

حمایت کمپانی ها از nft

حمایت کمپانی ها از nft این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است . در حالی که nft ها به حمله خود به دنیای هنر ادامه میدهند ، یک استارت آپ قصد دارد به مجموعه داران کمک کند تا بتوانند مجموعه های خود را در فضای مجازی به نمایش بگذارند. Danvas روز سه شنبه اعلام کرد با سرمایه گذارانی از جمله Lere ، Grey croft ، Grey hippeau ، BDMI vaynerfund ، ریچ گرینفیلد و جیسون نظر ، سرمایه ای ۷ میلیون دلاری جمع کرده است. این استارت آپ یکی از آخرین حمایت کمپانی ها از nft است که برای بالا بردن بازار ۷ میلیاردی NFT ها ، به گفته jpmorgan صورت گرفته است. بنیان گذاران این استارت اپ ، جین اندرسون ( مدیر کل سابق Saatchi ) و هرنان لوپز  ( بنیان گذار پادکست wondery art ) گفتند : ” هدف ما ایجاد جذاب ترین قاب هنر دیجیتال در جهان است که شما را به تعامل با هنر دیجیتال دعوت میکند  و در نهایت شما را به یک مجموعه دار مادام العمر تبدیل میکند.”

nft و کاربرد آن

اندرسون در مصاحبه ای به Coindesk گفت : ” در حال حاضر اکثر نمایشگاه های موجود در بازار NFT ها به عنوان “ a hack” نزدیک میشوند. ” آن ها نمیخواهند یک اثر هنری در یک نمایشگر جانبی نمایش داده شود.” سام ویک از UTA VENTURES میگوید : این سرمایه گذاری شرطی است که موزه ها ، خانه های حراج و گالری ها برای ادامه پشتیبانی و استقبال خود از هنر دیجیتال گذاشته اند.

در مورد nft

nft ها در واقع توکن هایی هستند که قابلیت معاوضه ندارند، این توکن های دیگر که ارزش مشخصی دارند ، و میتوان آن ها را با یکدیگر مبادله کرد ، nft را به نوعی میتوان حق امتیاز یک دارایی مشخص دانست که منحصر به فرد است و نمونه مشابهی ندارد برای مثال فرض کنیم شما بلیط یک مسابقه فوتبال در جایگاه خاصی را در استادیوم خریده اید این بلیط به جایگاه خاصی اشاره میکند که به نام شما ثبت و با هیچ جایگاه دیگری مقایسه نمیشود . nft ها زمانی جذاب تر میشوند که بحث متاورس و دنیاهای مجازی به میان می آید  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *