اخبار, ارز دیجیتال

shenzhen شهر بلاک چین

شهر بلاک چین

شهر بلاک چین

شهر بلاک چین ایده ای است که دولت چین با همکاری هوآوی قصد دارد تا آن را تبدیل به واقعیت کند . دولت منطقه ای نانشن ناحیه Shenzhen چین خبر از توافق با غول ارتباطات چند ملیتی از راه دور و لوازم الکترونیکی هوآوی برای ارتقای زیر زیر ساخت های ارتباطی برای تقویت صنعت بلاک چین خبر داد. طبق گزارش 13 آوریل روزنامه محلی گلوبال تایمز دولت نانشان و هوآوی با همکاری یکدیگر در ساخت منطقه صنعتی kunpeng ، تسریع در استفاده از تکنولوژی بلاک چین ، هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و سیستم ارتباطی 5G همکاری میکنند. هر دوطرف موافق اند که این اقدام باید شهر را به یک منطقه نمونه برای صنعت تولید تراشه و سایر فناوری های الکترونیکی تبدیل کنند.

Shenzhen شهر توسعه blockchain

اعلامیه ارتقا Shenzhen به عنوان یک شهر بزرگ دوستدار فناوری بلاک چین در این کشور  که نقطه اتصال بین هنگ کنگ و چین در نظر گرفته میشود ، دارای اهمیت بسیار ویژه ای برای دولت ملی چین از نظر رشد فناوری دارد. همانطور که cointelegraph سال گذشته گزارش داد ، هوآوی توافق نامه همکاری استراتژیک را با بانک خلق چین امضا کرد . اگرچه جزییات محدودی به اطلاع عموم رسید ، غول ارتباطات در حال تدابیری برای تقویت تصویب بلاک چین در کشور است. در آوریل سال 2018 هوآوی پلتفرم خدمات blockchain as a service hyper ledger را با نام blockchain service راه اندازی کرد.

همکاری گذشته دولت چین و هوآوی

همچنین PBoC در ماه سپتامبر اعلام کرد که آزمایش ارزهای دیجیتال خود را در Shenzen و با همکاری هوآوی و برخی از بزرگترین بانک های تجاری در چین آغاز کرده است. از زمانی که این گزارش ها در مطبوعات منتشر شده تا کنون هوآوی هیچ بیانیه رسمی صادر نکرده است . این در حالی است که هیچ واکنش و اظهار نظری به مطالب منتشر شده در مطبوعات در جهت تایی یا تکذیب آن از خود بروز نداده است . منبع cointelegraph
برای خرید بیت کوین یا فروش آن با کارمزد منصفانه و همچنین اطلاع از قیمت دقیق و لحظه ای بیت کوین به صفحه صرافی تهران ماینر مراجعه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *